
Чоловіча футболка-поло JHK, POLO REGULAR MAN, універсальна, дихаюча тканина, світло-сірий меланж, розмір XL
931 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 333274
Чоловіча футболка-поло JHK POLO REGULAR MAN - це актуальна базова річ гардеробу сучасного чоловіка, що ідеально поєднується з різними стилями, від спортивного до ділового. Футболка прямого силуету, однотонна, з короткими рукавами та манжетами на них. Класичний крій футболки поло з коміром та планкою з двома гудзиками легко поєднується з різними предметами одягу, дозволяючи створити стильний і модний образ casual. Вона красиво виглядає як з джинсами, шортами, так і з класичними брюками, її також можна одягнути під піджак. Модна футболка поло має оптимальну довжину з невеликими боковими розрізами знизу.
Сорочки поло JHK POLO REGULAR MAN виготовлені з трикотажної тканини Pique (лакоста) з 98%-им бавовняним складом. Це тканина, яка вже понад сотню років традиційно використовується для пошиття футболок поло, ще з часів появи цього фасону в якості одягу для гри в теніс. Така тканина має характерне рельєфне плетення, добре пропускає повітря і вбирає вологу, тому гарантує максимальний комфорт у будь-яку пору року. Вона м'яка, приємна до тіла і не викликає алергічних реакцій. А ще вона практична, чудово переться і мало мнеться.
Бавовняна трикотажна теніска JHK POLO REGULAR MAN - це базовий елемент гардеробу для чоловіків та юнаків, які цінують практичність. Футболки-поло JHK представлені у великій палітрі кольорів на будь-який смак та у великому діапазоні розмірів від XS до 5XL. Футболка-поло підійде як для ділових дорослих образів на щодень, так і для студентів чи в якості одягу для прогулянок чи активного відпочинку. Це універсальна річ, яка буде дуже доречною у будь-якому гардеробі.
Чоловічі футболки поло JHK POLO REGULAR MAN є однотонними, тому окрім повсякденного користування відмінно підходить для персоналізації, брендування, нанесення вишивки. Велика палітра кольорів та кількість розмірів дозволяють з легкістю підібрати такі футболки для створення корпоративного стилю, уніформи тощо.
Розмірна сітка на останньому фото!
Характеристики:
- Вид: Чоловіча футболка поло
- Модель: POLO REGULAR MAN
- Розмір: XL
- Колір: світло-сірий меланж
- Ширина (напівобхват грудей): 59 см
- Довжина: 76 см
- Тканина: Pique (лакоста)
- Щільність тканини: 210 г/м2
- Склад тканини: 98% бавовна, 2% віскоза
Особливості крою:
- прямий крій
- комір сорочкового типу
- передня планка з двома гудзиками в колір тканини
- короткі рукави з манжетами
- з розрізами по бічних швах знизу
*Відтінок кольору на фото залежить від налаштувань монітора (екрана телефону).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Вид виробу | Футболка |
| Застібка | Гудзики |
| Модель | Поло |
| Міжнародний розмір | XL |
| Щільність тканини | 210 г/м2 |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 58 |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Силует | Прямий |
| Склад | 98% хлопок, 2% вискоза |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Сірий |
| Обхват грудей | 118 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Ширина виробу | 59 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Декор | Однотонні, Ґудзики, Меланж |
| Довжина рукава | З короткими рукавами |
| Довжина, см | 76 |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 3 одиниць одягу в нашому магазині - доставка безкоштовна. |
| Принт | Однотонний |
| Розмір | XL |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна — виробник товару | Бангладеш |
| Ширина (см) | 59 |
- Ціна: 799 ₴







