
Жіноча базова футболка поло JHK, бавовняна сорочка-поло біла, розмір M
931 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 333424
Футболки-поло JHK POLO REGULAR LADY виготовлені з трикотажної тканини Pique (лакоста) зі 100% бавовни, яка більше ста років використовується для пошиття поло завдяки своїм властивостям. Тканина має рельєфне плетення, добре вентилюється та вбирає вологу, забезпечуючи комфорт у будь-який сезон. Вона м'яка на дотик, не викликає алергій, легко переться і мало мнеться.
Бавовняна трикотажна футболка JHK POLO REGULAR LADY - це практичний вибір для жінок, які цінують зручність і універсальність. Футболки-поло JHK доступні у великій палітрі кольорів та розмірах від S до 3XL. Вони підходять як для ділового стилю, так і для навчання, прогулянок та активного відпочинку. Це універсальний одяг, який буде доречним у будь-якому гардеробі.
Жіночі футболки-поло JHK POLO REGULAR LADY є однотонними, тому вони чудово підходять для персоналізації, брендування чи вишивки. Великий вибір кольорів і розмірів дозволяє легко створювати корпоративний стиль або уніформу.
Характеристики:
- Вид: Жіноча футболка поло
- Модель: POLO REGULAR LADY (POPL200)
- Розмір: M
- Колір: білий
- Ширина (напівобхват грудей): 44 см
- Довжина: 63 см
- Тканина: Pique (лакоста)
- Щільність тканини: 200 г/м2
- Склад тканини: 100% бавовна
Особливості крою:
- напівприталений крій
- комір сорочкового типу
- вузька передня планка з трьома гудзиками в колір тканини
- короткі рукави з манжетами
- з розрізами по бічних швах знизу
Розмірна сітка на останньому фото!
*Відтінок кольору на фото залежить від налаштувань монітора (екрана телефону).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Прилеглий |
| Склад | 100% хлопок |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Білий |
| Обхват грудей | 88 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 44 см |
| Щільність | 200 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина, см | 63 |
| Доставка/Оплата | Під час замовлення від трьох одиниць одягу в нашому магазині — доставка безплатна (незалежно від експлуатації доставки). |
| Розмір | M |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна — виробник товару | Бангладеш |
| Ширина (см) | 44 |
- Ціна: 799 ₴







