
Світлодіодна лампа, з бездротовим зарядним пристроєм, регулювання яскравості і температури світла, 10 Вт
703 ₴
- Немає в наявності
- Код: 333543
+380 (93) 225-21-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна лампа поєднує сучасний дизайн та зручність. Вона оснащена бездротовим зарядним пристроєм потужністю 10 Вт, що дозволяє швидко заряджати смартфони та інші пристрої з підтримкою Qi.USB-порт, що забезпечує додаткову можливість підключення.
Лампа має три режими колірної температури: холодне біле, нейтральне і тепле біле світло. кнопки, що дозволяє зручно змінювати режими та рівень яскравості.
Дизайн лампи виконань із якісного пластику з текстурою, що імітує дерево, а прозора світлова поверхня додає елегантності інтер'єру. Цей відеодзвінок або перегляд відео. Цей стильний та функціональний аксесуар стане чудовим доповненням до вашої спальні або приємним подарунком для близьких.
Характеристика:
- Модель: WR06
- Параметри зарядного пристрою: 9В/2А
- Потужність зарядного пристрою: 10 Вт
- Джерела живлення: USB-кабель від мережі 220В через адаптер живлення (не входить в комплект) або ПК (ноутбук, Powerbank)
- Перемикач: cенсорний
- Тип лампочки: LED
- Світлова температура: 3000К-4500К-6000К
- Світловий потік: 220 Люмен
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бежевий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Напруга живлення | 220 В |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багатобарвна підсвітка | Так |
| Тип | Лампа настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703 ₴




