
Веб-камера Full HD Webcam 1080P, 1920*1080, з мікрофоном і шторкою, в комплекті з триподом
1 342 ₴
- Немає в наявності
- Код: 333018
+380 (93) 225-21-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Веб-камера Lem Berger Full HD 1080P з мікрофоном, шторкою та триподом — чудовий вибір для відеодзвінків, конференцій, онлайн-сесій у ZOOM та зйомки відео.
Ця веб-камера забезпечує чітке широкоформатне зображення, яке перевершує якість вбудованих камер ноутбуків та планшетів. Завдяки можливості нахилу вгору-вниз, ви зможете ідеально налаштувати висоту зображення.
Основні характеристики:
- Роздільна здатність відео: 1920x1080 (Full HD)
- Вбудований стереомікрофон: з функцією заглушення сторонніх шумів
- Автоматична корекція: низького освітлення
- Ручне фокусування
- Кріплення: кліпса на монітор, трипод/штатив висотою 11,5 см для стійкого встановлення на столі
- Підключення: без драйверів через USB 2.0
- Колір: чорний
- Виробник: Китай
Ця веб-камера стане надійним помічником у ваших відеокомунікаціях!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мікрофон | Вбудований |
| Кріплення | Прищіпка |
| Особливості | Шторка, Можливість повороту на 360°, Ручне фокусування |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 72 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342 ₴






