
Мережевий зарядний пристрій для iPhone, адаптер + кабель, Type-C to Lighting, 20W, швидкісна зарядка, білий
421 ₴
- Немає в наявності
- Код: 333016
+380 (93) 225-21-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Швидкий адаптер Power Delivery USB-C з кабелем Lightning забезпечує швидке й ефективне заряджання найвищої якості.
Цей мережевий адаптер у 4 рази швидший за типовий адаптер зарядного пристрою потужністю 5 Вт, він швидко заряджає iPhone 12/13/14 від 0% до 75% всього за 30 хвилин за допомогою кабелю, передбаченого в комплекті.
Адаптер живлення з виходом USB-C та кабель мають багаторазову систему захисту від перегріву, надмірного струму, перезаряду та короткого замикання.
Характеристики:
- Максимальна потужність – 20W
- Вхідна напруга мережі – 100-240 В, 50/60 Гц
- Вихідна напруга/струм: 5В-3A або 9В-2.22A
- Комплектація – кабель Type-C to Lightning, мережевий адаптер Type-C
- Довжина кабелю – 1 м
- Сумісні пристрої: телефони, планшети Apple
- Колір – білий
- Виробник - Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴



