
Жіноча базова футболка поло JHK, бавовняна сорочка-поло світло-сірий меланж, розмір XXL
931 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 3385052
Футболки-поло JHK POLO REGULAR LADY виготовлені з трикотажної тканини Pique (лакоста) зі 100% бавовни, яка більше ста років використовується для пошиття поло завдяки своїм властивостям. Тканина має рельєфне плетення, добре вентилюється та вбирає вологу, забезпечуючи комфорт у будь-який сезон. Вона м'яка на дотик, не викликає алергій, легко переться і мало мнеться.
Бавовняна трикотажна футболка JHK POLO REGULAR LADY - це практичний вибір для жінок, які цінують зручність і універсальність. Футболки-поло JHK доступні у великій палітрі кольорів та розмірах від S до 3XL. Вони підходять як для ділового стилю, так і для навчання, прогулянок та активного відпочинку. Це універсальний одяг, який буде доречним у будь-якому гардеробі.
Жіночі футболки-поло JHK POLO REGULAR LADY є однотонними, тому вони чудово підходять для персоналізації, брендування чи вишивки. Великий вибір кольорів і розмірів дозволяє легко створювати корпоративний стиль або уніформу
Розмірна сітка на останньому фото!
Характеристики:
- Вид: Жіноча футболка поло
- Модель: POLO REGULAR LADY (POPL200)
- Розмір: XXL
- Колір: світло-сірий меланж
- Ширина (напівобхват грудей): 50 см
- Довжина: 69 см
- Тканина: Pique (лакоста)
- Щільність тканини: 200 г/м2
- Склад тканини: 98% бавовна, 2% віскоза
Особливості крою:
- напівприталений крій
- комір сорочкового типу
- вузька передня планка з трьома гудзиками в колір тканини
- короткі рукави з манжетами
- з розрізами по бічних швах знизу
Розмірна сітка на останньому фото
*Відтінок кольору на фото залежить від налаштувань монітора (екрана телефону).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Країна виробник | Іспанія |
| Обхват грудей | 100 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Колір | Сірий |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 98% бавовна, 2% віскоза |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 200 г/м2 |
- Ціна: 799 ₴






