
Бавовняна чоловіча футболка JHK, бордова, розмір L, з круглим вирізом
361 ₴
- В наявності
- Код: 3385008
+380 (93) 225-21-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
JHK – іспанська компанія, що є світовим лідером у виробництві та продажу промотекстилю. Вона постійно розширює асортимент своїх товарів модними футболками у нових яскравих кольорах. Продукція JHK відповідає вимогам міжнародного стандарту Oeko-Tex, що гарантує відсутність шкідливих речовин. Чоловічі футболки JHK Regular T-Shirt - це базовий елемент гардеробу будь-якого чоловіка або хлопця. спортивними брюками, літніми брюками, а також підходить для сучасного піджака або легкої куртки. Модна футболка відмінно сідає по фігурі і не сковує рухів. Оптимальна довжина дозволяє носити її чоловікам будь-якого віку. час активного відпочинку чи занять спортом. Футболки JHK Regular T-Shirt виготовлені з трикотажної тканини зі 100% бавовни. Тканина добре пропускає повітря і вбирає вологу, що гарантує максимальний комфорт у будь-яку пору року. легко стирається. Ця футболка є основним елементом гардеробу для чоловіків і хлопців, які цінують практичність. Вона представлена у великій кількості кольорів та розмірів від XS до 5XL, що дозволяє вибрати футболку на будь-який смак. на щоденно, а також як одяг для дому, прогулянок чи активного відпочинку. Чоловічі футболки JHK Regular T-Shirt також ідеально підходить для персоналізації, брендування, нанесення вишивки або друку. Велика палітра кольорів і широкий вибір розмірів дозволяють легко підібрати ці футболки для створення корпоративного стилю або уніформи. Цей базовий елемент гардеробу буде доречний у будь-якій ситуації, забезпечуючи комфорт та стиль щодня. Характеристики: Вид: Чоловіча футболка Модель: REGULAR T-SHIRT TSRA150 Тканина: трикотаж Щільність тканини: 155 г/м2 Склад тканини: 100% бавовна Особливості крою: прямий крій круглий виріз посилені плечові шви без бокових швів *Відтінок кольору на фото залежить від налаштувань монітора (екрана телефону). Розмірна сітка на останньому фото!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Вид виробу | Футболка |
| Модель | Футболка |
| Міжнародний розмір | L |
| Щільність тканини | 155 г/м2 |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Силует | Прямий |
| Склад | 100% хлопок |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Бордовий |
| Обхват грудей | 112 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Ширина виробу | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴





