
Бавовняна чоловіча футболка JHK, червона, розмір XL, з круглим вирізом
361 ₴
- В наявності
- Код: 333623
JHK – іспанська компанія, що є світовим лідером у виробництві та продажу промотекстилю. Вона постійно розширює асортимент своїх товарів модними футболками у нових яскравих кольорах. Продукція JHK відповідає вимогам міжнародного стандарту Oeko-Tex, що гарантує відсутність шкідливих речовин.
Чоловічі футболки JHK Regular T-Shirt - це базовий елемент гардеробу будь-якого чоловіка або хлопця. спортивними брюками, літніми брюками, а також підходить для сучасного піджака або легкої куртки. Модна футболка відмінно сідає по фігурі і не сковує рухів. Оптимальна довжина дозволяє носити її чоловікам будь-якого віку. час активного відпочинку чи занять спортом.
Футболки JHK Regular T-Shirt виготовлені з трикотажної тканини зі 100% бавовни. Тканина добре пропускає повітря і вбирає вологу, що гарантує максимальний комфорт у будь-яку пору року. легко стирається.
Ця футболка є основним елементом гардеробу для чоловіків і хлопців, які цінують практичність. Вона представлена у великій кількості кольорів та розмірів від XS до 5XL, що дозволяє вибрати футболку на будь-який смак. на щоденно, а також як одяг для дому, прогулянок чи активного відпочинку.
Чоловічі футболки JHK Regular T-Shirt також ідеально підходить для персоналізації, брендування, нанесення вишивки або друку. Велика палітра кольорів і широкий вибір розмірів дозволяють легко підібрати ці футболки для створення корпоративного стилю або уніформи.
Цей базовий елемент гардеробу буде доречний у будь-якій ситуації, забезпечуючи комфорт та стиль щодня.
Характеристики:
- Вид: Чоловіча футболка
- Модель: REGULAR T-SHIRT TSRA150
- Тканина: трикотаж
- Щільність тканини: 155 г/м2
- Склад тканини: 100% бавовна
Особливості крою:
- прямий крій
- круглий виріз
- посилені плечові шви
- без бокових швів
*Відтінок кольору на фото залежить від налаштувань монітора (екрана телефону).
Розмірна сітка на останньому фото!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Вид виробу | Футболка |
| Модель | Футболка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Щільність тканини | 155 г/м2 |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Силует | Прямий |
| Склад | 100% хлопок |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Червоний |
| Обхват грудей | 116 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Ширина виробу | 58 см |
- Ціна: 361 ₴





