
Толстовка з капюшоном і блискавкою JHK, унісекс, HOODED SWEATSHIRT, хакі, розмір S
1 999 ₴
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 333575
Толстовка JHK HOODED SWEATSHIRT з капюшоном і блискавкою - універсальний вибір для чоловіків і жінок, доступний у широкому діапазоні кольорів X і. Завдяки високому вмісту поліестеру, деякі клієнти використовують цю толстовку для сублімаційного друку, що робить її ідеальною для персоналізації.
Ця толстовка має зручну кишеню-кенгуру і капюшон з відповідною куліскою, що забезпечує додатковий комфорт і стиль. Широкий шнурок, капюшона і прихована блискавка, виконані в колір толстовки, надають їй витонченості.
Еластичні широкі манжети на руках і поясі забезпечують зручність і надійно тримають форму.
Ця модель чудово підходить для будь-яких активностей, будь то прогулянки на свіжому повітрі, заняття спортом або просто повсякденне носіння. поєднується з іншими елементами гардеробу, створюючи стильні та сучасні образи.
Характеристики:
- Вид: Толстовка унисекс с капюшоном и замком-молнией
- Модель: HOODED SWEATSHIRT
- Размер:S
- Цвет: хакі
- Ширина (полуобхват груди): 54 см
- Длинна: 69 см.
- Плотность ткани: 290 г/м2
- Материал: 35% хлопок, 65% полиэстер
- Особенность: нашивные передние карманы, скрытый замок-молния в цвет тостовки
*Оттенок цвета на фото и в реальности может отличаться
Розмірна сітка на останньому фото!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Вид толстовок | Толстовка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Трехнитка з начосом |
| Сезонність | Всесезонний |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Так |
- Ціна: 1 599 ₴





