
Толстовка з капюшоном і блискавкою JHK, унісекс, HOODED SWEATSHIRT,темно-синя, розмір L
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 333553
Толстовка JHK HOODED SWEATSHIRT з капюшоном і блискавкою - універсальний вибір для чоловіків і жінок, доступний у широкому діапазоні кольорів X і. Завдяки високому вмісту поліестеру, деякі клієнти використовують цю толстовку для сублімаційного друку, що робить її ідеальною для персоналізації.
Ця толстовка має зручну кишеню-кенгуру і капюшон з відповідною куліскою, що забезпечує додатковий комфорт і стиль. Широкий шнурок, капюшона і прихована блискавка, виконані в колір толстовки, надають їй витонченості.
Еластичні широкі манжети на руках і поясі забезпечують зручність і надійно тримають форму.
Ця модель чудово підходить для будь-яких активностей, будь то прогулянки на свіжому повітрі, заняття спортом або просто повсякденне носіння. поєднується з іншими елементами гардеробу, створюючи стильні та сучасні образи.
Характеристики:
- Вид: Толстовка унисекс с капюшоном и замком-молнией
- Модель: HOODED SWEATSHIRT
- Размер: L
- Цвет: темно-синій
- Ширина (полуобхват груди): 58 см
- Длинна: 71 см.
- Плотность ткани: 290 г/м2
- Материал: 35% хлопок, 65% полиэстер
- Особенность: нашивные передние карманы, скрытый замок-молния в цвет тостовки
*Оттенок цвета на фото и в реальности может отличаться
Розмірна сітка на останньому фото!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Вид толстовок | Толстовка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність капюшона | Так |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 58 |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Сезон | Всесезонний |
| Сезонність | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трехнитка з начосом |
| Колір | Синій |
| Обхват грудей | 116 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Ширина виробу | 58 см |
- Ціна: 1 999 ₴





