
Портативна колонка, 50 мм*52 мм*50 мм, FM-радіо, Bluetooth, micro SD/TF/USB, RGB-підсвічування, TD-V26, бірюзова
652 ₴
- Немає в наявності
- Код: 333028
Портативна колонка TD-V26 з FM-радіо, micro SD/TF/USB і Bluetooth стане вашим ідеальним супутником у світі музики! Завдяки компактним розмірам, її легко взяти з собою куди завгодно. Незважаючи на свої невеликі габарити (50 мм * 52 мм * 50 мм), колонка забезпечує потужний і якісний звук. Ви можете підключити її до комп’ютера, ноутбука, iPod, iPhone або мобільного телефону і насолоджуватися об’ємним звуком MP3 файлів. Колонка підтримує TF картки, Micro SD та USB флешки.
Колонка виконана у металевому корпусі. Вона має вхід для звичайної USB флешки, а також слот для MicroSD картки. Є вихід на навушники, що дозволяє використовувати колонку як портативний MP3 плеєр або для персонального прослуховування музики, не заважаючи оточуючим.
До колонки можна підключити будь-які комп’ютерні колонки будь-якого розміру. Вона оснащена FM тюнером, що дозволяє слухати улюблені радіостанції. Натиснувши кнопку Mode, колонка автоматично знайде і збереже всі доступні радіостанції, які ви зможете легко перемикати. Для свого розміру колонка TD-V26 забезпечує чудову якість звуку.
Також ви можете підключити свій смартфон до колонки через Bluetooth і відтворювати улюблену музику безпосередньо зі своєї фонотеки.
Характеристики:
- - Модель: TD-V26
- - USB вхід для флешки (максимум 8 Гб)
- - Роз'єм microSD для флеш карт
- - Bluetooth
- - FM радіо 87,5-108мГц
- - Підсвічування
- - Вихідна потужність: 3 Вт.
- - Матеріал: метал + пластик
- - Розміри колонки: 50 мм * 52 мм * 50 мм
- - Співвідношення сигн/шум: >95 дБ
- - Розмір динаміка: 45 мм
- - Підтримує: MicroSD, TF, USB, FM, також є miniUSB і OUT, IN роз'єми
- - Опір: 4 Ом
- - Тривалість заряджання через miniUSB: 2 год
- - Колір: бірюзовий
Комплектація:
- - Портативна колонка TD-V26 з FM-радіо та MP3
- - Фірмова упаковка
- - Кабель для заряду miniUSB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси | USB, mini USB, jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Підключення до ПК, Інформаційний дисплей, FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | SD, TF Card |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Чутливість | 95 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
- Ціна: 652 ₴







